Multibridge AkadémiaMagyar tulajdonú KKV. A MULTIVEZETŐ™ tulajdonosa. Saját fejlesztésű know how-ra építi a tevékenységét, amely mellett azonban használja a nemzetközileg ismert kompetenciamérési és kiválasztási módszereket is.
Minden szervezetben a legfontosabb értékteremtő a gondolkodó és tevékenykedő ember. A munkakör sikeres betöltéséhez hozzájárulnak hajlandósági, érzelmi alapú, szociális kompetenciák (soft skills).
A kompetenciák pedig mérhetők és – eltérő mértékben bár – de fejleszthetők. Minden fejlesztés és fejlődés alapja a szervezeti értékek és elvárások megfogalmazása. Az értékek eléréséhez vezetői akaratra és minőségi munkavégzésre van szükség. Minőségi munkavégzésre csak igényes, minőségi kompetenciákkal rendelkező munkavállaló képes. A tudatos fejlesztés eredményeként növekszik az egyén és a szervezet teljesítménye.
Online akadémiánkkal partnereink fejlesztését támogatjuk!
online oktatás
|
|
Sáfrán Mihály Európa bajnok, VB érmes és többszörös magyar bajnok kenus a paleolit életmód követőjeként elkészítette első videó formátumú kurzusát , melyben a Paleon túl című könyvének fő tartalmi elemeit mutatja be. A videók nem csak ízelítőt adnak a könyv tartalmából, hasznos tippeket és tudnivalókat is bemutat a szerző. A kurzus megvásárlásához a könyv egy példánya is hozzátartozik.
Ízelítő a könyvből:
"A kenus sportoló és biomérnök Sáfrán Mihály számára a manapság divatos „paleolit” szó nem csak a táplálkozást jelenti, hanem egy komplett gondolkodásmódot, életformát. A szerző első könyvében bemutat néhány természetes körülmények között élő népcsoportot és állatfajt, majd sorra veszi azokat a környezeti hatásokat – a táplálkozást is beleértve – amelyektől igencsak eltávolodott hozzájuk képest a mai modern ember, és ezeket összefüggésbe hozza a civilizációs betegségekkel. Mi köze a hidegnek, a mezítláb járásnak, az elektromosságnak, az éjszakai világításnak, na és a sportnak az egészséghez? Merre tart az ember evolúciója napjainkban? Ezekre a kérdésekre mind választ kaphatunk. A könyvet végigolvasva és a gyakorlati tanácsokat betartva, jó eséllyel búcsút inthetünk az elhízásnak, fáradtságnak és a legtöbb betegségnek, minden ember kihozhatja a benne rejlő maximális képességeket, ami a sportolóknak különösen érdekes lehet. A könyv tudományos szemléletben készült, ám törekszik a közérthető tálalásra, hogy hasznos olvasmánya legyen minden embernek, aki a Föld nevű bolygón él, és sokáig szeretne egészségesen élni."
-
1.Bevezetés
-
1. lecke
Bevezetés
-
2.Természeti népek, állatok táplálkozása, életmódja
-
2. lecke
Maszájok
-
3. lecke
Mokenek
-
4. lecke
Tarahumarák
-
5. lecke
Serpák
-
6. lecke
Inuitok, eszkimók
-
7. lecke
Aboriginalok
-
8. lecke
Yaghanok
-
9. lecke
Mezítlábazás
-
10. lecke
Ülő életmód
-
11. lecke
Kis partfutó, sárszalonka és az omega-3
-
12. lecke
Biológiai elektromosság: cápa, hydra, szalamandra
-
3.Kvantum biológia
-
13. lecke
Bevezetés, gondolkodás szintjei
-
14. lecke
Mitokondriumok
-
15. lecke
Epigenetika
-
16. lecke
Jack Kruse
-
17. lecke
Kvantum sejtmodell
-
18. lecke
A víz negyedik fázisa
-
4.A leptin hormon
-
19. lecke
A leptin hormonról
-
20. lecke
Leptin helyreállítás gyakorlat
-
21. lecke
Leptin státusz és sport
-
5.Ember és a hideg viszonya
-
22. lecke
Az ember és a hideg
-
23. lecke
Honnan származik az ember hidegtűrése?
-
24. lecke
A hideg élettani hatásai
-
25. lecke
Gyakorlati példák, tapasztalatok
-
26. lecke
Otthoni gyakorlat
-
6.Elektroszmog
-
27. lecke
Bevezető
-
28. lecke
Az elektroszmog élettani hatásai
-
29. lecke
Elektroszmog védekezési lehetőségek
-
30. lecke
Az esti világítás árnyoldala
-
7.Energia és epigenetika
-
31. lecke
A kulcsfontosságú omega-3 zsírsavak
-
32. lecke
A szezonális étkezésről
-
33. lecke
A kvantum koherencia állapota
-
8.Paleolit táplálkozás
-
34. lecke
Paleo alapok, irányzatok
-
35. lecke
Speciális változat a mai kor emberének
-
36. lecke
Étkezések mennyisége